Allah Rızası İçin Taksisine Aldı Önce Dövüldü Sonra Gasbedildi!

İddiaya göre; son müşterisini bıraktıktan sonra eve gitmek için yola çıkan taksi şoförü Kenan Temiz, paraları olmadığını ve kendilerini yakındaki bir noktaya bırakmasını rica eden 3 kişiyi aracına aldı. Taksideki 3 kişiyi Hacımaşlı Mahallesi’ne bırakmak için hareket eden Kenan Temiz, ormandan geçtiği sırada taksideki 3 kişinin saldırısına uğradı.

ÖNCE DARP ETTİLER SONRA DA PARASINI ALDILAR

Şoför Temiz, saldırının ardından taksiyi ormanın yanındaki yolda durdurmak zorunda kaldı. Gittikleri yerde kendilerini bekleyen bir kişiyi daha yanlarına alan saldırganlar, taksi şoförünü önce darbetti, sonra da üzerinde bulunan tüm parasını gasbetti. Saldırganlar, ormana doğru kaçarak gözden kayboldu.

Taksideki acil durum çağrı butonuna basarak hem polisten hem de taksici meslektaşlarından yardım isteyen Temiz’in bulunduğu noktaya kısa sürede çok sayıda meslektaşı geldi. Temiz, durumu polise bildirerek şikayetçi oldu. 3 kişinin taksiye bindikleri o anlar, güvenlik kameraları tarafından kaydedilirken, polis şüphelileri yakalamak üzere çalışma başlattı.

“ALLAH RIZASI İÇİN DİYEREK…”

Taksi şoförü Kenan Temiz, “Akşam evime giderken 3 arkadaş geldi, paralarının olmadığını ve Allah rızası için eve gitmek istediklerini söylediler. Ben de yardımcı olmak için ‘tamam’ dedim, arabaya aldım. Götürürken arkamda kendi aralarında bir şey konuştular. Ben anladım ve acil durum çağrısı yaptım. Beni çıkmaz bir sokağa soktular, sağ tarafımda oturan bıçak dayadı arkamda bulunan kişide silahla kafama vurarak ormana çektiler beni. Araçtan indirip beni kenara çektiler, kavga ettik. Hastaneye gidip darp raporu aldık. Araca bindiklerinde 3 kişilerdi, orada 4 kişi oldular. Doktor bir kaburgamın kırıldığını söyledi. Şikayetçi oldum, şu anda bekliyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir