Beşiktaş’tan Onana, Rashica ve Yakup Arda için sakatlık açıklaması!

Beşiktaş’a Onana, Rashica ve Yakup Arda’dan kötü haber! Siyah-beyazlılar üç ismin sakatlıkarı hakkında bilgilendirme yaptı.

Sakaryaspor ile oynanan hazırlık maçında sakatlanana Onana’nın uyluk üst adalesinde kanama ve gerilme meydana geldiği açıklandı. Beşiktaş’tan Onana için yapılan açıklamada “Futbol A Takımımızın Sakaryaspor ile oynadığı özel maçta sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden Jean Onana’nın Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan MR görüntülemesinde uyluk üst adalesinde (iliopsoas) gerilme ve kanama tespit edilmiştir.” denildi.

Aynı maçta sakatlanarak oyuna devam edemeyen Yakup Arda Kılıç’ın ise uyluk arka adalesinde gerilme ve kanama meydana geldiği belirtildi. Yapılan açıklamada “Aynı müsabakada sol uyluk arka adalesinde ağrı hissederek oyuna devam edemeyen futbolcumuz Yakup Arda Kılıç’ın yapılan MR görüntülemesinde uyluk arka adalesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama saptanmıştır.” ifadelerine yer verildi.

Milot Rashica’nın ise Kosova Milli Takımı’nın antrenmanında uyluk iç adalesinde gerilme ve ödem tespit edildiği duyuruldu. Yapılan açıklamada ise “Kosova milli takımının 17 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirdiği antrenmanda sağ uyluk iç adalesinde ağrı hisseden futbolcumuz Milot Rashica’nın uyluk iç adalesinde (adduktor longus) gerilme ve ödem tespit edilmiştir.” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x