Happy Moon’s restoranlarının sahibi Zülküf Dakın boşanma aşamasında olduğu eşi Ece Dakın hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

İzmir’de Ece Dakın, Happy Moon’s restoranlarının sahibi eşi Zülküf Dakın’ın cebinde bulduğu Ali-Nino heykelli anahtarlık ile aldatıldığını anladı. Dedektif gibi iz sürüp iş insanı Dakın’ın İrina Irmak Bahar Pulat ile yaşadığı yasak aşkı ortaya çıkardı. Ardından tam 20 milyon lira tazminat davası açtı. Ancak Ali-Nino davasında ilginç bir gelişme yaşandı.

EŞİM ŞİDDET EĞİLİMİNDE

Sabah’ın haberine göre, iş adamı Zülküf Dakın, avukatı aracılığıyla mahkemeye başvuru yaptı. Eşi Ece Dakın’ın şiddet eğiliminde olduğunu belirten iş adamı, genç kadın hakkında işyerine ve konutuna yaklaşmama ve iletişim araçları ile telefon ve sosyal medya gibi gereçlerle aramama kararı aldırdı.

Genç kadının avukatlarının da bu karara itiraz edeceği vurgulandı. Öte yandan iş adamı Zülküf Dakın’ın boşanma aşamasında olduğu eşinin 500 bin liraya yakın kredi kartını kullandığını ve bu yüzden icrayla karşı karşıya kaldığını söylediği öğrenildi.

HÜZÜNLÜ BİR AŞK HİKAYESİ

Ali ve Nino heykelinin hikayesi, Azerbaycanlı bir Müslüman olan Ali Khan Shirvanshir ile Gürcü bir Hristiyan olan Nino Kipiani arasındaki maceralı aşkı anlatır. Aynı zamanda Azerbaycan’ın Sovyetler Birliği’nden bağımsızlığını kazanmasının öncesindeki tarihi ve kültürel olayları simgeleyen heykelde, sürekli hareket eden bir kadın ile bir erkek bedeni 10 dakikada bir yeniden ayrılıp kavuşarak, o imkansız aşkı simgeler.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x